ورود عضویت درخواست پیش فاکتور

قابلیت های وبسایت تجارت فلز

قابلیت های وبسایت تجارت فلز

قابلیت های وبسایت تجارت فلز - خرید و فروش انواع آهن آلات و فلزات - دانشنامه آهن آلات، اخبار مربوط به قیمت انواع فلزات.

شرکت تجارت فلز با تامین ابزارهای محاسباتی مختلف در وبسایت خود شرایط مطلوبی را به منظور ایجاد مقایسه‌ی محصولات مختلف برای مشتریان فراهم کرده است.

از جمله‌ی این ابزار می‌توان به ابزار محاسبه‌ی وزن اشاره کرد. در این ابزار با ارائه‌ی ابعاد دلخواه، جنس و مقطع مورد نیاز وزن قطعه‌ی مدنظر محاسبه می‌شود.

همچنین وجود نمودارهای نوسان قیمت فلزات در مورد قیمت‌های انواع مختلف محصولات و قیمت جزء به جزء آن‌ها به صورت روزانه و هفتگی کمک شایانی در راستای انتخاب محصول با توجه به شرایط مشتری می‌کند.

علاوه‌براین وجود لینک‌های مربوط به اخبارهای داخلی و خارجی و دانش‌نامه اطلاعات مطلوبی را در زمینه‌ی فولاد و موارد مرتبط به آن در اختیار مراجعه‌کنندگان به وبسایت می‌گذارد.

با استفاده از گزینه مقایسه محصولات در هر جدول با اضافه کردن محصولات مورد نظر، امکان مقایسه جزئیات محصول و تصمیم گیری و انتخاب صحیح تر بین چندین برند یا گرید فراهم شده است.

بخش اصلی و مفید این وبسایت جست و جوی پیشرفته محصولات و کلمات مورد نظر مخاطب بوده که امکان سرچ در بین مقالات، اخبار، محصولات و حتی کارشناسان را فراهم نموده است و به سادگی میتوان به هدف مطلوب دست یافت.

همچنین در بخش تحلیل بازار تجارت فلز جمع بندی و تحلیل کلی هفتگی و ماهانه بازار فلزات با توجه به نوسانات گذشته و احتمالات پیش رو بررسی میگردد و در اختیار مخاطبان قرار میگیرد.