ورود عضویت درخواست پیش فاکتور
کاربردهای لوله گالوانیزه
تجارت فلز

کاربردهای لوله گالوانیزه

هنگامی که صحبت از کاربردهای لوله‌های گالوانیزه می‌شود، مزایای مستقیم از جمله طول عمر و ماندگاری این لوله‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد. مزایای این مقطع بسیار زیاد است زیرا فرآیند گالوانیزه هزینه‌ای کم دارد و مدت زمان سایش و پارگی روی لوله‌های شما را افزایش می‌دهد. 

لوله‌ فولادی یا آهنی گالوانیزه منافع مستقیمی را برای خریداران ایجاد می‌کند. تفاوت این لوله‌ها با سایر لوله‌های فولادی این است که در این لوله‌ها یک روکش فلزی روی، روی لوله قرار می‌گیرد که از لوله محافظت می‌کند. 

روی با اکسیژن واکنش داده و اکسید روی ایجاد می‌کند و سپس با دی اکسید کربن واکنش داده و کربنات روی تشکیل می‌شود. این واکنش به سطح فلز آهنی اجازه می‌دهد تا با روی پیوند پیدا کرده و یک لایه محافظ ایجاد کند. این لایه امکان محافظت در برابر زنگ زدگی را دارد و طول عمر لوله را افزایش می‌دهد. 

این لوله ها به دلیل داشتن اجزای ضد زنگ زدگی در مصارف فضای باز و سرپوشیده استفاده می‌شود. روکش روی فرآیند خوردگی را کند کرده و می‌تواند لوله را برای ده‌ها سال (در محیط مناسب) دوام آورد. این امر، باعث می‌شود این نوع لوله‌ها برای کاربردهای دریایی و حمل و نقل آب گرم و سرد  ایده آل باشد .

این محصول برای هر نوع کار مناسب نیست. استفاده از آنها در خطوط گاز مضراتی دارد و به طور معمول در کاربردهای زیرزمینی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

لوله‌های درزدار یا لوله مانیسمان معمولاً در ساختمان مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لوله‌ها برای انتقال روغن، آب، گاز و سایر مواد مایع استفاده می‌شود. این لوله ‌ها از فولاد جامد ساخته شده‌اند و می‌توانند به اشکال مختلف ظاهر شوند.

 امروزه، یکی از متداول ترین و محبوب ترین انواع لوله می‌باشد که از فولاد جامد و پوشش اضافی روی ساخته شده است. از پوشش روی برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی استفاده می‌شود. 

مزایای لوله گالوانیزه

 

مزایا لوله گالوانیزه

این لوله ها دارای ماندگاری و طول عمر بالا بوده، مقرون به صرفه هستند  و فرآیند نگهداری ساده‌ای دارند. آن‌ها را می‌توان با چشم آموزش دیده، بررسی کرد و به راحتی مونتاژ می‌شوند. 

آنها  می‌توانند استحکام بیشتری را برای هرگونه ساخت و ساز فراهم کند. مهم نیست که چه چیزی از طریق آنها حمل می‌شود زیرا این لوله‌ همیشه پشتیبانی بهتر، بالاترین استحکام و عملکرد مداوم را در تمام طول سال برای شما فراهم می‌کند.

این محصول باعث افزایش درجه فشار می‌شود. لوله گالوانیزه، از توانایی فوق العاده‌ای در افزایش مقاومت به فشار در برابر مواد مایع برخوردار است. همچنین، محاسبه فشار آنها نسبت به نوع دیگر لوله آسان است. اگرچه  نسبت به نوع دیگر لوله برای پوشش اضافی روی که دارد، گران است، اما مزایای اضافی بیشتری را ارائه می‌دهد.

در صورت انتقال مایعات با این لوله ها، احتمال ریختن و از بین رفتن آب یا مواد مایع دیگر وجود ندارد و استفاده از آنها همیشه بی خطر است.

اگر به دنبال خرید لوله گالوانیزه هستید، یک شرکت حرفه‌ای را انتخاب کنید که تجربه مورد نیاز شما را داشته باشد. مشاورین متخصص ما در شرکت تجارت فلز شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند. برای اطلاع از قیمت‌های انواع لوله به قسمت محصولات سایت مراجعه فرمایید.

دیدگاه کاربران