ورود عضویت درخواست پیش فاکتور
ورق رنگی موج‌دار یا راه راه
تجارت فلز

ورق رنگی موج‌دار یا راه راه

بطور کلی، ورق رنگی موج‌دار، ورق گالوانیزه موج‌دار هستند که روی آن‌ها، عملیات رنگ‌دهی انجام شده است.

پانل‌های فلزی بام اغلب از فولاد گالوانیزه ساخته می‌شوند زیرا در برابر آسیب‌های مربوط به آب مقاوم هستند و در برابر ضربه نیز بسیار بادوام هستند. اگرچه می‌توان پانل‌های فولادی را بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کرد، بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند که عملیات رنگ‌کاری روی آن‌ها  انجام دهند که نمای بیرونی سازه را زیباتر می‌کند. عملیات رنگ‌دهی سقف پانل گالوانیزه تفاوت چندانی با رنگ‌دهی سایر اشیاء فلزی ندارد، اما شما باید اطمینان حاصل کرد که سطح قبل از شروع فرآیند کاملاً تمیز است.

ورق های فلزی راه راه دارای ضخامت و مشخصات مختلفی هستند. ورق های فلزی مورد استفاده در بام، نرده و سایر کاربردها از گالوانیزه یا روکش روی است که باعث می‌شود در مقابل هوازدگی و زنگ‌زدگی مقاوم باشد. ورق‌های فولادی گالوانیزه آماده نیز محصولی مقرون به صرفه و با دوام است که بیشتر به عنوان پانل‌های سقفی و دیواری برای ساختمان‌های غیر مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید ورق های موجدار

کاربردهای ورق‌های موج‌دار

ورق‌های فلزی گالوانیزه راه راه در گذشته  معمولاً برای اهداف تجاری، کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گرفت، در حال حاضر به یک ماده گسترده برای پروژه‌های بام مسکونی تبدیل شده است. این ورق‌های فلزی موج‌دار به عنوان یک ماده مسطح باریک مناسب برای استفاده در کاربردهای مختلف مسطح شامل سقف، نرده، پارتیشن بندی و موارد دیگر هستند.

مزایای استفاده از ورق های فلزی راه راه گالوانیزه برای بام و نرده:

این مزایا شامل موارد زیر است:

  • ورق های گالوانیزه موج‌دار رنگی ماندگار هستند و می توانند در برابر شرایط شدید هوا مقاومت کنند.
  •  آن‌ها قابل بازیافت هستند.
  • آن‌ها گرمای خورشید را منعکس می‌کنند و به این ترتیب به کاهش دمای داخلی و صرفه جویی در هزینه‌های خنک کننده کمک می‌کنند.
  • آن‌ها خاصیت ضد آتش دارند.
  • طبیعت سبک آن‌ها بار ساختارهای ساختمان را کاهش می‌دهد.
  • ورق‌های موج‌دار رنگی را می‌توان در پشت بام موجود نصب کرد.
  • می‌توان روی ورق‌های فلزی راه راه عملیات شیمیایی  انجام داد و این باعث می‌شود آن‌ها در برابر جلبک‌ها مقاوم باشند که مشکل بسیار شایع در رابطه با ورق‌های بام راه راه غیر فلزی هستند.
  • ورق‌های فلزی گالوانیزه موج‌دار مقاوم در برابر زنگ‌زدگی است.
  •  این ورق‌های فلزی به نگهداری کم و آسانی نیاز دارند.

مشخصات ورق فولادی گالوانیزه موج‌دار رنگی (ورق بام)

 

پوشش و رنگ روی لایه گالوانیزه عمر آن را  طولانی‌تر (حدود50٪ طولانی تر از ورق های فولادی گالوانیزه سنتی) می‌کند. فلز راه راه ساخته شده از فولاد گالوانیزه یا آهن گالوانیزه متداول است اما در فلزات دیگری همچون آلومینیوم و مس نیز موجود است که یک گزینه گران تر محسوب می‌شود. ورق های GI در هر بخش از اقتصاد از فعالیت‌های کشاورزی تا صنعتی و ساخت و ساز استفاده می‌شود.
برای اطلاع از قیمت‌های ورق رنگی موج‌دار می‌توانید به قسمت محصولات سایت تجارت فلز مراجعه کنید. همچنین، متخصصین مشاور ما می‌توانند شما مشتریان عزیز را برای خرید محصول موردنیاز راهنمایی کنند.

 

15000تن

ظرفیت

0.13-0.8 mm

ضخامت

750-1050mm

عرض

>40-185 g/m2

وزن پوشش روی

فولاد گالوانیزه و فولاد گالوانیزه پیش رنگ شده

مواد خام

دیدگاه کاربران

دسته بندی دانش نامه