ورود عضویت درخواست پیش فاکتور
افزایش قیمت شمش فولادی
شادی قلی خانی
بازار فولاد | بازار داخلی | مواد اولیه | فولاد

افزایش قیمت شمش فولادی

در هفته‌ای که گذشت شاهد افزایش قیمت شمش فولادی بودیم. از جمله عواملی که منجر به افزایش قیمت شمش فولادی گردید، می‌توان به بالا رفتن قیمت شمش در بازار جهانی و افزایش قیمت ارز اشاره کرد. علاوه بر این، محدودیت در عرضه آهن  اسفنجی نیز بر افزایش قیمت شمش بی تاثیر نبوده است.


به دنبال افزایش قیمت شمش و دلار، مقاطع طویل فولادی نیز در روزهای اخیر با رشد قیمت مواجه شدند. از آنجایی که ماده اولیه برای ساخت مقاطع فولادی، شمش‌ها هستند. در نتیجه، با افزایش قیمت شمش، شاهد رشد قیمت سایر مقاطع فولادی از جمله میلگرد بودیم. به طوری که قیمت میلگرد از حدود 10 هزار تومان به حدود یازده هزار و ششصد تومان رسیده است. بسیاری از کارشناسان این حوزه، معتقدند که قیمت میلگردها به میزان پیک خود در این روزها رسیده است. البته این التهابات در بازار و افزایش قیمت‌های شدید موجب  رکود بازار فولاد در این روزها شده است.

تجارت فلز، تامین فلزات صنایع

شماره تماس: 49143 - 021
 

دیدگاه کاربران

دسته بندی اخبار

برچسب ها

اخبار رویداد صنعت فولاد صادرات فولاد تحریم فلزات اساسی فولاد صادرات متافو ورق سرد ورق گالوانیزه تولید صنعت خودرو سازی لفولاد غرب آسیا فولاد مبارکه ورق گرم صنعت و معدن تولید پروژه های عمرانی مواد اولیه ورق سیاه لوله و پروفیل کرونا کروناویروس کرونا ویروس رکود بازار بازار فولاد بازار داخلی